Preloader
lv | ru
371-265-66766 info@legno.lv
Par mums

Par mums

Par mums

SIA LEGNO dibināts 2011.gadā un tā pamatdarbība ir saistīta ar kokapstrādi.

Mēs ražojam koka logus, durvis un fasādes ar mērķi, lai palīdzētu radīt skaistus, noturīgus koka apdares materiālus, kas padara dzīvi ērtāku un iemīļoto vidi daudz patīkamāku.

SIA LEGNO  koka logi, durvis un fasādes piedāvā skaistumu, siltumu un elastīgus dizaina risinājumus.

SIA LEGNO produkti ir mērķtiecīgi  veidoti ar pārdomātām funkcijām, lai padarītu ikdienas dzīvi vienkāršāku. Mēs ražojam produktus, kas  radīti ērtībai un komfortam, lai Jūs varētu koncentrēties uz Jums svarīgākām darbības jomām.

Viens no uzņēmuma mērķiem ir sekot pasaules ekoloģijas un energoefektivitātes tendencēm, radot koka logus, durvis un fasādes, kas ir piemēroti zemas enerģijas patēriņa ēkām, pasīvajām mājām, kā arī energoefektīvai vecu ēku renovācijai.

Izvēloties labākos koka logus, Jūs tiekat apbalvoti ar gaismu, drošību, komfortu un energoefektivitāti. Kad runa iet par tik svarīgu lēmumu kā logi, durvis un koka fasāde mājai, kuru kalpošanas laikam jābūt maksimāli ilgam, pārliecinieties, ka izvēlaties labāko ražotāju, kuram varat uzticēties. Mēs ražojam augstas kvalitātes uzticamus koka logus, durvis un fasādes ar ilgu kalpošanas laiku.